idetiUAB „Vaidora" projektuotojams yra suteikti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos kvalifikacijos atestatai, leidžiantys atlikti statinių šildymo, šilumos gamybos ir tiekimo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo projektus ir vykdyti autorinę ir techninę priežiūrą. Mes suprantame, kad projektų tikslumas ir šiuolaikiškumas turi didelę įtaką vykdomiems darbams ir sumontuotų sistemų kokybei. Todėl dirbdami su programa DDS-CAD galime palengvinti projektų valdymą.

Teikiame projektavimo paslaugas, kurios apima gyvenamųjų, viešojo naudojimo pastatų, pramonės ir kitokios ūkinės veiklos paskirties pastatų šildymo, vėdinimo, nuotėkų, kanalizacijos, vandentiekio projektavimą (prekybos centrai, logistikos centrai, sporto ir poilsio kompleksai, viešbučiai, restoranai, biurai ir t.t.).

Ruošiame priešprojektinius ir projektinius pasiūlymus. Specialistai rengia bei derina techninius ir darbo projektus.

Ruošiame atliktų sistemų modernizavimo projektus.


Visi projektavimo darbai atliekami kvalifikuotų specialistų, pagal projektavimo taisykles. Atliekami teoriniai apskaičiavimai, įvertinami įrangos eksloataciniai kaštai, numatomos inžinerinių sistemų derinimo ir reguliavimo priemonės.