resizedimage437290-mechanikos-inzinerija2Uždaroji akcinė bendrovė „Vaidora" (įm. k. 222636490) yra įkurta 1994 metais. Nuo pat įkūrimo "Vaidora" projektuoja, teikia, montuoja, ir prižiūri vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio sistemas.

UAB "Vaidora" veikla orientuota į pilną projektų ir specializuotų statybos darbų procesų valdymą. Įmonės teikiamų paslaugų kokybė ir išskirtinis dėmesys kliento projektams užtikrina ilgametį bendradarbiavimą su klientais bei rangovais. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su kitomis Lietuvos ir užsienio bendrovėmis, panašios įrangos tiekėjomis, todėl kliento pageidavimu galime sumontuoti norimos firmos agregatus.

Įmonė savo darbe naudoja kokybiškas vietinių ir užsienio gamintojų medžiagas bei įrangą, tiesiogiai bendradarbiauja su įvairių šalių įrangos gamintojais, projektavimo - konsultavimo įmonėmis, todėl visada Užsakovams gali pasiūlyti patraukliausius kokybės ir kainos sprendimus. Pastatų priežiūros specialistų pagalba, siūlome pasirūpinti pastatais ir taip sutaupyti eksploatacines išlaidas bei laiką.Taip pat galime prižiūrėti ir remontuoti ar patobulinti jau veikiančias vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemas. Mūsų vadybininkai atvyks į objektą, konsultuos ir pateiks pasiūlymus, siekiant pasirinkti optimaliausią variantą.

Nuo pat pirmos įkūrimo dienos UAB „Vaidora" nuolat tobulėja ir savo klientams gali pasiūlyti šių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros darbus:

  • Vėdinimo ir oro kondicionavimo;
  • Šildymo, šilumos gamybos (iki 1 MW) ir tiekimo;
  • Buitinio ir technologinio vandentiekio;
  • Lietaus drenažo, buitinių ir technologinių nuotekų šalinimo;
  • Priešgaisrinio vandentiekio;
  • Oro drėkinimo ir džiovinimo darbus.